Українські випускники шкіл зможуть скласти спрощене ЗНО в США

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ). Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 120 хвилин. Тестування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 11.05.2022 № 33.

Планується, що НМТ можна буде скласти у країнах Європи, зокрема в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції, а також в США.

Проведення НМТ вже погоджено з урядом США, повідомляє український центр оцінювання якості освіти.
Отже, абітурієнти, які з 20 травня до 07 червня підтвердили участь уНМТ і хотіли б пройти тестування на території США, повинні дотримуватись алгоритму:

• із 21 червня до 07 липня — пропустити другий етап вибору місця проходження  тестування під час основної сесії;
• із 08 до 18 липня — підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати місто (Нью-Йорк або Сакраменто);
• із 01 до 10 серпня — надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ;
• до 12 серпня — отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
• 16–20 серпня — взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Читати далі

Я.

Як легалізуватися в США після отримання гуманітарного пароля або TPS

Чимало українців, які приїхали до США у зв’язку з військовими діями, намагаються знайти відповідь на запитання: «А що робити далі, після закінчення терміну гуманітарного пароля чи статусу тимчасового захисту? Чи можна змінити статус та легалізуватися у США?»

20 Червня 2022 Education